Category Archives: Škoda 120

Realitná kancelária s autami Verejnej bezpečnosti

Realitná kancelária zo Spiškej Novej Vsi VB Reality zvolila zaujímavú formu propagácie. Fakt že realitná kancelárie často premávava autami od klienta ku klientovi, po obhliadkach domov a bytov využili vo svoj prospech. Svoje firemné autá má v žltobielych farbách verejnej bezpečnosti, ich autá zdobia aj nápisy VB a recesistický slogan Predávať a chrániť. Okrem toho je… Read More »

Ako by vyzerali Staré Škodovky v rozprávke Autá od Disney Pixar

Zdenko Hladký (ZHtuning), ktorý sa venuje virtuálnemu tuningu sa rozohodol oživiť česoslovenskú klasiku, Škodovky, ktoré sa vo veľkom množstve preháňali po uliciach v najmä v 60 až 90 rokoch premenil na rozprávkové autá s očami a milými pohľadmi. Autá v rozprávkovom štýle ako z rozprávky Autá z produkcie Pixar potešia nielen deti ale aj fanúšikov týchto… Read More »

Škoda 120, 130 fotografie (video)

Škoda 120, 130 fotografie (video). Dávnejšie rozpracovaný projekt videa so skvelými fotografiami. celkom 41 fotografií použitá hudba: New Education – Arcane (B-Complex Remix) 0:05 – 135 GLi – August 2012-i1 1989 Skoda 135GLi C.Trevelyan British Columbia 0:17 – Škoda 130 LR 0:42 – my father 0:49 – Škoda Salamander 1:11 – photo @Michal Foriš 1:16 – Škoda… Read More »

Najkrajšie pozadia na PC: Škoda 105 & 120

Hľadáte oživenie pre vašu plochu? V tomto článku nájdete galériu s výberom najlepších fotografií Škodoviek pre vašu plochu PC alebo mobilu. Niektoré fotky sa nepodarilo zohnať vo vyššom rozlíšení. Použite fotografie: Garáž TV – Do Chorvátska na Škode 125 a Trabante Za dovolenie publikovania fotografií vďaka Erik Bajánek, Kristián Martinovič, Tomáš Štepán, Yorkshire.Skoda a hlavne… Read More »

Škodovky v hrách

Škodovky v hrách Ak nevlastníte Škodovku nemusíte zúfať a môžete si to vynahradiť aspoň hrou na počítači. V tomto článku si ukážeme v akých hrách sa objavila a do akých hier si ju môžete stiahnuť. V niektorých hrách môžete zmeniť len farbu ale v niektorých je aj možnosť tuningu. Midtown Madness 2 (2000) Staršiu hru Midtown Madness z roku z roku 2000 od… Read More »

Škodovky v hudobných videoklipoch

Po článku Škodovky vo filmoch tu máme ďalší, Škodovky, ktoré sa objavili v hudobných videoklipoch Rihanna – Shut Up And Drive Prestavba Škoda Rabbit AK-47 sa objavila v hudobnom videoklipe Rihanny v drag pretekoch. Videoklip má takmer 90 miliónov pozrení na YouTube. Prodigy – Baby´s Got A Temper Ak máte radi elektornickú hudbu zrejme je vám… Read More »

Škodovky vo filmoch

Niet pochýb o tom že sa Škodovky objavili najmä v starších československých filmoch. Prinášame vám zoznam niekoľkých filmov aj s video scénkami. Škodovky vo filmoch, Škoda 120 vo filme, Škoda 125 vo filme Škoda 120 Sádlem leštěná Scénka je zrejme zo seriálu U nás doma (1988), v hlavnej úlohe v tejto scénke je pán Jalovička, ktorý leští… Read More »