Category Archives: Škoda 105

ZUNO banka Škoda 105

2013: Banka Zuno v rámci svojej retro kampane so sloganom „Retro je super ale nie v bankovníctve“ vyslala do ulíc autá 80. rokov Škoda 105 s reklamnými pútačmi. V českej republike a na Slovensku je možné vidieť päť áut, ktoré budú meniť svoje pozície. Na územi Slovenska sa autá objavia len v mestách s najvyšším počtom obyvateľom,… Read More »

Najkrajšie pozadia na PC: Škoda 105 & 120

Hľadáte oživenie pre vašu plochu? V tomto článku nájdete galériu s výberom najlepších fotografií Škodoviek pre vašu plochu PC alebo mobilu. Niektoré fotky sa nepodarilo zohnať vo vyššom rozlíšení. Použite fotografie: Garáž TV – Do Chorvátska na Škode 125 a Trabante Za dovolenie publikovania fotografií vďaka Erik Bajánek, Kristián Martinovič, Tomáš Štepán, Yorkshire.Skoda a hlavne… Read More »

Škodovky v hrách

Škodovky v hrách Ak nevlastníte Škodovku nemusíte zúfať a môžete si to vynahradiť aspoň hrou na počítači. V tomto článku si ukážeme v akých hrách sa objavila a do akých hier si ju môžete stiahnuť. V niektorých hrách môžete zmeniť len farbu ale v niektorých je aj možnosť tuningu. Midtown Madness 2 (2000) Staršiu hru Midtown Madness z roku z roku 2000 od… Read More »

Škodovky vo filmoch

Niet pochýb o tom že sa Škodovky objavili najmä v starších československých filmoch. Prinášame vám zoznam niekoľkých filmov aj s video scénkami. Škodovky vo filmoch, Škoda 120 vo filme, Škoda 125 vo filme Škoda 120 Sádlem leštěná Scénka je zrejme zo seriálu U nás doma (1988), v hlavnej úlohe v tejto scénke je pán Jalovička, ktorý leští… Read More »