Category Archives: Škoda 125

Škodovky v hrách

Škodovky v hrách Ak nevlastníte Škodovku nemusíte zúfať a môžete si to vynahradiť aspoň hrou na počítači. V tomto článku si ukážeme v akých hrách sa objavila a do akých hier si ju môžete stiahnuť. V niektorých hrách môžete zmeniť len farbu ale v niektorých je aj možnosť tuningu. Midtown Madness 2 (2000) Staršiu hru Midtown Madness z roku z roku 2000 od… Read More »

Škodovky vo filmoch

Niet pochýb o tom že sa Škodovky objavili najmä v starších československých filmoch. Prinášame vám zoznam niekoľkých filmov aj s video scénkami. Škodovky vo filmoch, Škoda 120 vo filme, Škoda 125 vo filme Škoda 120 Sádlem leštěná Scénka je zrejme zo seriálu U nás doma (1988), v hlavnej úlohe v tejto scénke je pán Jalovička, ktorý leští… Read More »

Škoda 125 americká polícia (virtual tuning)

Ako by vyzerala Škoda 125 vo farbách americkej polície? Autorom tohto virtual tuningu je Tada z fóra http://vt.tuned-cars.cz/, otázne však je či by v súčasnosti bola schopná dolapiť unikajúceho páchateľa 😀 Škoda 125 police K vytvoreniu tejto policajnej Škodovky bola použitá táto fotografia: Zdroj: http://vt.tuned-cars.cz/viewtopic.php?f=2&t=13641